Header photo

Renowacja podłóg kamiennych

Naturalny kamień jest bardzo estetyczny i chętnie stosowany na podłogach i posadzkach. Należy jednak zadbać o regularną renowację, żeby móc długo cieszyć się z ich uroku. Zajmujemy się profesjonalną renowacją podłogi kamiennej, w tym z marmuru i innych ...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Renowacja podłóg i posadzek kamiennych

Podczas renowacji stosujemy profesjonalne szlifierki i polerki. Nasi pracownicy stawiają na wielofunkcyjne urządzenia, które pozwalają sprawnie wykonać większość prac. Renowacja podłogi z marmuru pozwala usunąć wszelkie zmatowienia i rysy na podłożu. Zastosowane narzędzia odznaczają się trwałością i wydajnością, dlatego efekty będą służyć klientom przez wiele lat. Niezawodna renowacja posadzki z kamienia jest rozwiązaniem, które warto zlecić naszej firmie. Wiemy, jak przywrócić podłożu dawny blask i zadbać o jego elegancję.

Profesjonalna renowacja podłogi z kamienia

Renowacja podłogi z marmuru jest wykonywana przez naszą firmę dokładnie i starannie. Po oszlifowaniu przystępujemy do polerowania, dzięki czemu podłoga cechuje się lustrzanym połyskiem. Uzyskać można efekty wysokiego połysku, satyny lub lustrzane, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Ponadto fachowa renowacja podłóg kamiennych to także oczyszczenie i nabłyszczenie za pomocą niezawodnych preparatów. Cały czas śledzimy trendy rynkowe i wybieramy doskonałe jakościowo urządzenia i preparaty. Nawet spore zabrudzenia i rysy nie są przeszkodą dla naszych pracowników.

Usługi świadczymy na terenie Warszawy i najbliższych miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny i terminu usługi.