Header photo

Cyklinowanie parkietu

Zajmujemy się cyklinowaniem parkietów z zachowaniem doskonałej jakości i dokładności w naszej pracy. Świadczymy usługę w atrakcyjnej cenie i w dogodnych terminach. Cyklinowanie nie ma dla nas tajemnic - każdego dnia spełniamy oczekiwania klientów i przywracamy blask drewnianym parkietom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Proces cyklinowania parkietu

Podłogi drewniane już od lat cieszą się dużą popularnością z powodu dużej wytrzymałości i estetyki. Ich regularne szlifowanie i cyklinowanie pozowali utrzymać elegancję i właściwości użytkowanie podłogi.

Pierwszym etapem prac jest pozbycie się poprzedniej warstwy lakierów i warstw ochronnych. Jednocześnie proces ten pozwoli na usunięcie wszystkich zabrudzeń, które dostały się do podłogi przez skaleczenia. Cyklinowanie jest pierwszym, ale też kluczowym procesem odnowienia Twojego parkietu.

Drugim etapem jest dokładne szlifowanie parkietu. Powierzchnia podłogi zostaje wyrównana i oczyszczona jeszcze bardziej. W ten sposób przygotowuje się ją do położenia nowej warstwy lakieru oraz zabezpieczenia podłogi przed czynnikami zewnętrznymi. W ten sposób renowacja parkietów zapewni ich doskonały wygląd przez wiele kolejnych lat – wystarczy, że będziesz ją regularnie czyścił i o nią dbał.

Szlifowanie parkietu - zalety

Jakie zalety ma szlifowanie parkietu? Bardzo ważne jest to, że cyklinowanie Warszawa jest zalecaną metodą renowacji parkietu. Wśród najważniejszych zalet wymienić trzeba możliwość usunięcia zabrudzeń, wyrównania powierzchni, czy też odświeżenia wyglądu podłoża. Szlifowanie parkietów sprawia, że nie trzeba od razu wymieniać podłogi na nową. Można sprawnie usunąć wszelkie rysy i drobne ubytki. Stare warstwy lakierów są usuwane, a specjaliści z naszej firmy nakładają nowe, dzięki czemu możesz zmienić odcień koloru podłogi.

Cyklinowanie parkietów w Warszawie

Szukasz dobrej firmy oferującej szlifowanie i cyklinowanie parkietów w Warszawie? Właśnie znalazłeś! Mamy doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalny sprzęt, który pozwoli nam wykonać pracę szybko oraz dokładnie. Błyskawiczna realizacja zlecenia to mniej problemów dla Ciebie – nie będziesz musiał wyłączać salonu czy pokoju z użytku na wiele dni.

Kolejnym naszym atutem są konkurencyjne stawki na rynku.

Cennik

Cyklinowanie i szlifowanie parkietów w Warszawie to doskonały pomysł, by odnowić swoją podłogę i nadać jej wspaniały wygląd na wiele lat.
Zadzwoń do nas już teraz i umów wizytę naszej ekipy remontowej.